Prikkelarme Kermissen in 2017

Prikkelarme Kermissen in 2017

Ben je benieuwd waar en wanneer er meer prikkelarme kermissen zijn ? Een overzicht van 2017 vind je hier!

 *Uit gegevens van 2016

Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend, alles onder voorbehoud van wijzigingen

Datum Tijd  Locatie   Link
Za 15 Apr 13.00-14.00u   Kermis Wormerveer http://deorkaan.nl/kermis-wormerveer-drie-dagen-korter/ 
Ma 24 Apr 13.00-14.30u Kermis Dokkum  http://www.nieuwedockumercourant.nl/nieuws/45426/prikkelarme-kermis-in-dokkum/*
Ma 22 mei 15.00-18.00u Kermis Stappegoor (Tilburg) http://tilburg.com/nieuws/stappegoor-krijgt-een-eigen-kermis/
Zo 25 Jun 12.00-14.00u Kermis Boxmeer http://www.kermisboxmeer.nl/de-zomer-begint-in-boxmeer/prikkelarme-kermis/ 
Za 01 Jul 11.00- 13.00u Kermis Best www.kermisbest.nl
Do 13 Jul 13.30-17.30u Kermis Den Helder http://www.denhelderactueel.nl/2017/02/prikkelarme-kermis-ook-helder/ *
Zo 23 Jul 12:00-14:00u Kermis Tilburg   www.blauwezondagtilburg.nl (Auti-Doe-Dag) Grooste Prikkelarme kermis van de BeNeLux 250 Attracties 
Do 11 Aug 13.00-15.00u Kermis Middelburg  http://www.nu.nl/walcheren/4302671/prikkelarme-kermis-in-middelburg.html*
Do 11 Aug 13:00-15:00u Kermis Beverwijk http://beverwijk.nieuws.nl/gemeente/20160805/eerste-prikkelarme-kermis-beverwijk/*
Di 15 Aug 13.00-15.00u Kermis Hoorn http://www.kermis-hoorn.nl/informatie/programma/
Di 15 Aug 14:00-15:00u Kermis Castricum http://www.castricum105.nl/2016/08/11/prikkelarme-kermisuren-in-castricum/*
Wo 16 Aug 14:00-15:00u Kermis Castricum http://www.castricum105.nl/2016/08/11/prikkelarme-kermisuren-in-castricum/*
Aug    Kermis Raalte http://www.stoppelhaene.nl/programma
Di 29 Aug 13.30-16.00u Kermis Nederweert http://www.nederweert.nl/inwoners/actueel-in-nederweert_42953/item/kermis-nederweert-2016_70228.html *
Di 05 Sep 13:30-17:30u Kermis Groesbeek http://www.degroesbeek.nl/lokaal-nieuws/63171/vrolijke-gezichten-op-prikkelarme-kermis/ *
Zo 10 Sep 12:00-14:00u Kermis Beek en Donk  http://nos.nl/artikel/416569-prikkelarme-kermis-een-succes.html *
Do 07 Sep 14:00-15:00u Kermis Zaandam http://www.rodi.nl/widgets/1448-zaanstad/nieuws/1353426-prikkelarme-kermis-in-zaandam *
Do 07 Sep 16:00-17:30u Kermis Diemen http://www.diemer-festijn.nl/?page_id=409
Di 03 Okt 16:00-18:00u Kermis Brunssum https://www.broenssem.nl/kermis-brunssum/
Vr 15 Okt 18:00-19:00u Kermis Wijchen http://www.viersprongwijchen.nl/uploads/images/Prikkelarme%20kermis.pdf*
Za 16 Okt 14.00-16.00u Kermis Gennep http://maasduinencentraal.nl/prikkelarme-kermis-gennep/*
Za 16 Okt 15.00-17.00u Kermis Venlo http://www.kermisinvenlo.nl/venlo/programma.html*
       
België      
Ma 23 Sep  16:00-20:00u Leuven http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150921_01878590*
Sep 17   Hasselt http://www.hln.be/regio/nieuws-uit-hasselt/iedereen-geniet-van-prikkelarme-kermisavond-a2059101/*
Mrt 2018   Aalst  
Mrt 2018   Gent   
     

Geef een reactie op dit artikel

%d bloggers liken dit: